Umowy – obsługa prawna

Postaw na profesjonalną obsługę i pomoc prawną przy analizie i zawieraniu wszelkiego rodzaju umów.

Obsługa i pomoc prawna przy umowach

W ramach specjalizacji dotyczącej umów, kancelaria prawna TEBI oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie tworzenia, analizy i negocjacji umów. Nasze usługi obejmują szeroki wachlarz typów kontraktów, dostosowanych do potrzeb zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Zawsze dążymy do tego, aby w sposób maksymalny zabezpieczyć interesy naszych klientów z uwzględnieniem każdego aspektu ich działalności.

Umowa - pomoc i obsługa prawna w Bydgoszczy

Umowy – profesjonalna pomoc prawna

Specjalizujemy się m.in. w następujących obszarach:

Umowy handlowe

Pomagamy firmom w opracowywaniu umów handlowych, które precyzyjnie określają prawa i obowiązki stron oraz zabezpieczają interesy naszych klientów. Nasze doświadczenie obejmuje m.in. umowy sprzedaży, dystrybucji, agencyjne i franchisingowe. Zajmujemy się także tworzeniem regulaminów, OWU, wzorców umownych oraz umów ramowych.

Umowy najmu i dzierżawy

Świadczymy usługi prawne związane z umowami najmu i dzierżawy nieruchomości. Zapewniamy wsparcie w negocjacjach, tworzeniu i analizie umów najmu lokali mieszkalnych, komercyjnych oraz gruntów.

Umowy pracownicze

Oferujemy doradztwo i pomoc prawną w zakresie umów o pracę, kontraktów menedżerskich oraz umów zlecenia. Dbamy o to, aby wszystkie dokumenty były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy i chroniły interesy naszych klientów – zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Umowy o dzieło i zlecenie (świadczenie usług)

Zajmujemy się tworzeniem i analizą umów cywilnoprawnych, w tym umów o dzieło i zlecenie. Zapewniamy jasność oraz precyzyjność umów i wykorzystujmy wszelkie instrumenty ich zabezpieczenia, co minimalizuje ryzyko potencjalnych sporów oraz zapewnia zgodność rezultatu i wykonania umowy z jej zamierzonym celem.

Umowy o roboty budowlane

Nasza kancelaria oferuje specjalistyczne doradztwo w zakresie umów o roboty budowlane. Zajmujemy się tworzeniem, analizą i negocjacjami kontraktów budowlanych, które obejmują zarówno projekty komercyjne, jak i mieszkaniowe. Dbamy o to, aby umowy były precyzyjne, zabezpieczały interesy wszystkich stron oraz były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Umowy NDA (Non-Disclosure Agreement)

Oferujemy wsparcie w zakresie tworzenia i analizy umów o zachowaniu poufności (NDA) oraz zakazie konkurencji. Umowy te są kluczowe w ochronie poufnych informacji i tajemnicy przedsiębiorstwa podczas współpracy z partnerami biznesowymi, pracownikami czy kontrahentami. Zapewniamy, że umowy te będą odpowiednio chronić wrażliwe dane oraz spełniać wszelkie wymogi prawne.

Umowy międzynarodowe

Specjalizujemy się również w umowach międzynarodowych, wspierając klientów w transakcjach o charakterze transgranicznym. Zapewniamy, że umowy są zgodne z międzynarodowymi standardami prawnymi oraz prawem lokalnym w odpowiednich jurysdykcjach.

Odezwij się do nas