O kancelarii

Dowiedz się więcej o naszej historii i doświadczeniu oraz poznaj powody, dla których warto nam zaufać.

Pomagamy klientom od 1989 roku

Tradycja działalności na rynku bydgoskim Kancelarii „TEBI” kierowanej wówczas przez radcę prawnego Tadeusza Bojarskiego sięga 1989 r. „TEBI” – Doradcy Prawni Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w maju 1989 r. jako jedna z pierwszych spółek radców prawnych w Polsce. Dzięki zespołowi specjalistów o wieloletnim, bogatym doświadczeniu w obsłudze obrotu gospodarczego Spółka podjęła działania na polu obsługi prawnej firm, zwłaszcza średnich i dużych przedsiębiorstw, ich restrukturyzacji, tworzeniu nowych podmiotów itp.

 

Kancelaria Bydgoszcz - Tebi

Nasze specjalizacje

Obsługa firm

Zarówno stała, kompleksowa jak i doraźna obsługa prawna podmiotów gospodarczych

~

Obsługa nieruchomości

Obsługa prawna obrotu i zarządzania nieruchomościami dla firm i instytucji z branży nieruchomości

i

Obsługa osób fizycznych

Doraźna pomoc prawna udzielana osobom fizycznym

Kancelaria radców prawnych Bydgoszcz

Dlaczego wybrać TEBI?

Twój tytuł idzie tutaj

Doświadczenie

Posiadamy ponad 35-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług prawnych na wielu płaszczyznach, odnosząc szereg sukcesów skutkujących wygranymi sprawami.

Znajomość najnowszych przepisów

Na bieżąco uaktualniamy swoją wiedzę w zakresie przepisów prawa, szkoląc się i zdobywając praktyczną wiedzę w toku prowadzenia wielu spraw.

Ponad 35 000 wygranych spraw

Możemy pochwalić się wygraniem wielu spraw, gdyż fachowo podchodzimy do swojej pracy.

Uczciwość w relacjach z Klientem

Zawsze próbujemy dotrzeć do oczekiwań klienta i ustalić z nim konkretny plan działania, tak aby nasz klient był zadowolony, bo współpraca i uczciwość z obu stron jest najważniejsza.

Nasze pryncypia

1

Rzetelność w działaniu

Nasza firmę reprezentuje wykwalifikowany personel, przy zachowaniu najwyższych standardów. Aby dany problem został rozwiązany, staramy się współpracować z najlepszymi fachowcami. Nasi pracownicy stanowią silny punkt naszej firmy. To sami prawdziwi specjaliści, którzy posiadają doskonałe wykształcenie. Cechują się otwartością, rzetelnością w wykonywaniu powierzonych zadań oraz cennym doświadczeniem. To zespół, który potrafi z pasją pracować, bo praca to ich pasja. Dzięki temu są obeznani w temacie i rzetelnie podchodzą do każdego tematu.

2

Szczera komunikacja z klientem

Naszą firmę cechuje: etyka, moralność i postępowanie fair w biznesie. TEBI to firma uczciwa w kontaktach zarówno ze swoimi klientami, która wywiązuje się ze swoich zobowiązań, postępuje fair wobec społeczności, w której pracuje. Za każdym razem próbujemy zdobyć informację od klienta, związane z rozwiązaniem problemu. Chcemy jak najlepiej poznać potrzeby klienta, dzięki odpowiedniej komunikacji z obu stron. Stawiamy zawsze na szczerość, lojalność. Z wszystkich najlepszych stron staramy się dotrzeć do problemu, by go rozwiązać, aby klient był usatysfakcjonowany.

3

Nastawienie na skuteczność

W naszej działalności priorytetem jest osiągnięcie skutecznych rezultatów. Nie tylko podejmujemy się rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów, ale również dbamy o to, by nasze działania przynosiły wymierne korzyści klientom. Dążymy do jak największej efektywności w każdym obszarze naszej pracy. Za każdym razem wykorzystujemy wszelkie dostępne oraz indywidualnie dobrane środki, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy i umiejętnościach. Podejmujemy działania zdecydowane i konsekwentne, by zapewnić klientom jak najlepsze rezultaty.

W ciągu kilku lat Spółki rozszerzyła swą działalność, świadcząc usługi nie tylko dla przedsiębiorców z regionu. Nowelizacja ustawy o radcach prawnych dokonana w 1997 r. wymusiła zmiany organizacyjne dynamicznie rozwijającej się firmy prawniczej. Z tego względu konieczna stała się rezygnacja z formuły spółki kapitałowej.

Począwszy od 2003 r. wobec stałego powiększenia zespołu Kancelarii, a w szczególności poszerzaniu jego składu o młodych, dobrze wykształconych prawników, kontynuuje ona działalność w formie spółki jawnej, przekształconej następnie w spółkę partnerską.

Ostatnie lata przyniosły dalszy rozwój Kancelarii i znaczne rozszerzenie jej klienteli, przy jednoczesnym zachowaniu profilu Kancelarii nastawionej na obsługę obrotu gospodarczego.

Systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów i rozszerzanie płaszczyzn współpracy wywołało konieczność specjalizacji wewnątrz Kancelarii między poszczególnymi członkami Jej zespołu. Obsługa merytoryczna Klientów wykonywana jest przez osoby należące do korporacji radców prawnych i adwokatów, wspomaganych przez aplikantów, z uwzględnieniem wzmiankowanej specjalizacji.

Ostatni okres działalności przyniósł konieczność przeniesienia biura Kancelarii do nowego, obszerniejszego lokalu w dogodniejszej lokalizacji, na I piętrze niedawno oddano do użytku budynku przy ul. Poznańskiej 31.

Z początkiem 2016 r. powiększyło się grono wspólników – partnerów Kancelarii. Obok Tadeusza Bojarskiego i Macieja Marca, tworzą go aktualnie panie mecenas Anna Gorzka – Augustynowicz oraz Izabela Stępkowska. Bieżący zarząd nad Kancelarią sprawuje Prezes Spółki – r.pr. Maciej Marzec.

Odezwij się do nas