Kariera

Dołącz do elitarnej grupy prawników z kancelarii TEBI i rozwijaj się razem z nami

Dlaczego warto z nami pracować?

Kancelaria prawnicza TEBI założona przez r. pr. Tadeusza Bojarskiego to nie tylko jedna z pierwszych spółek radcowskich w Polsce której korzenie sięgają jeszcze 1989r., ale też nowoczesna i prężnia rozwijająca się firma, z roku na rok budująca rozpoznawalność na rynku, a także stale poszerzająca liczbę Klientów.

Pracując z nami z jednej strony otrzymujesz nieocenione i praktyczne wsparcie kolegów o ogromnym doświadczeniu, które pomoże spojrzeć Ci na wiele kwestii w zupełnie odmienny sposób, z drugiej zaś – ciekawe i nietuzinkowe sprawy prawne do prowadzenia. Z uwagi na renomę, którą cieszy się kancelaria TEBI, wielokrotnie stajemy przed nietuzinkowymi wyzwaniami oraz ciekawymi zagadnieniami prawnymi.

W TEBI, łączymy dziedzictwo z innowacją, tworząc unikalne środowisko pracy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Kancelaria jako świadek i uczestnik transformacji gospodarczej i prawnej w Polsce, oferuje pracownikom nie tylko udział w możliwości czerpania historycznego doświadczenia, ale także szansę na osobisty wkład w kształtowanie przyszłości sektora.

Dołączając do kancelarii TEBI z Bydgoszczy, stajesz się częścią dynamicznego zespołu, który ceni innowacje, jakość i zaangażowanie w każdy aspekt swojej pracy. Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy pozwala na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. W TEBI kładziemy duży nacisk na rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych, co pozwala pracownikom na bieżąco poszerzać swoje kompetencje i pozostawać na czele zmian w dynamicznie rozwijającym się świecie prawa. Ta inwestycja w edukację sprzyja zarówno indywidualnemu wzrostowi, jak i podnosi jakość usług oferowanych przez kancelarię.

W TEBI kładziemy nacisk na stały rozwój zawodowy w otoczeniu, które promuje wymianę wiedzy i doświadczeń między prawnikamiadwokatami oraz radcami prawnymi, a także możliwość uczestniczenia w sprawach, które często wyznaczają nowe kierunki w prawie i mają znaczenie społeczne.

W TEBI ceniona jest nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również kreatywność i zdolność do myślenia strategicznego, co umożliwia realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów prawniczych.

 

 

Jak aplikować?