Nasz Zespół

Poznaj nasz zespół składający się z doświadczonych, profesjonalnych i zaangażowanych prawników.

Zespół kancelarii TEBI

Maciej Marzec

Maciej Marzec

Prezes Spółki

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Aplikacja radcowska ukończona w roku 2003 z tytułem najlepszego aplikanta Izby Bydgoskiej. Specjalność w ramach Kancelarii: prawo podatkowe, kontrakty, postępowanie cywilne i sądowo-administracyjne, negocjacje. Wykonuje także usługi wymagające znajomości języka angielskiego.

Tadeusz Bojarski

Tadeusz Bojarski

Starszy Partner

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Założyciel Kancelarii. Pomoc prawną świadczy od 1972 r. w tym w ramach samodzielnej kancelarii prawnej od 1989 r. Specjalność w ramach Kancelarii: prawo cywilne, korporacyjne, podatkowe, postępowanie cywilne.
Ewa Kwiatkowska

Ewa Kwiatkowska

młodszy partner

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalność w ramach Kancelarii: prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowanie egzekucyjne, prawo cywilne.
Anna Gorzka - Augustynowicz

Anna Gorzka - Augustynowicz

młodszy partner

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aplikacja radcowska ukończona w roku 2008 z tytułem najlepszego aplikanta Izby Bydgoskiej. Specjalność w ramach Kancelarii: prawo spółek, kontrakty, postępowanie cywilne, pomoc prawna wymagająca biegłej znajomości języka niemieckiego i angielskiego.
Piotr Skoczykłoda

Piotr Skoczykłoda

młodszy partner

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, oraz podyplomowych studiów w zakresie Zarządzania Firmą w Kolegium Zarządzania Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego. Specjalność w ramach Kancelarii: postępowania sądowe i egzekucyjne, prawo nieruchomości i lokalowe. Wykonuje także pomoc prawną wymagającą znajomości języka angielskiego i francuskiego.